0430300003-12-V4
DigiKey Part Number
0430300003-12-V4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-V4
Description
12" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Violet
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱56.39400₱563.94
30₱49.74400₱1,492.32
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱56.39400
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 369
Unit Price: ₱56.39400
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2015V VIOLET