0430310001-12-L4
DigiKey Part Number
0430310001-12-L4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310001-12-L4
Description
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Blue
Contact Finish Thickness
40.0µin (1.02µm)
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Value Added Item
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10₱54.13100₱541.31
30₱47.71933₱1,431.58
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱54.13100
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱50.37900
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 450
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE