0500798000-10-B6-D
DigiKey Part Number
0500798000-10-B6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-10-B6-D
Description
10" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Socket
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱48.65200₱486.52
30₱42.83633₱1,285.09
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP 1853 BLUE
In-Stock: 95
Unit Price: ₱48.65200
10" PRE-CRIMP 1853 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: ₱48.65200
10" PRE-CRIMP 1853 GREEN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
10" PRE-CRIMP 1853 RED
In-Stock: 130
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 286
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 650
4" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 248
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
6" PRE-CRIMP 1853 BLACK