0502128000-12-L6
DigiKey Part Number
0502128000-12-L6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-12-L6
Description
12" PRE-CRIMP 3049 BL001 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
EDA/CAD Models
0502128000-12-L6 Models
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)