XRCPB24M000F0Z00R0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 0
Unit Price: ₱9.40295
Datasheet
24 MHz ±100ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead