UWG1H3R3MCL1GB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 737
Unit Price: ₱27.99000
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 2,894
Unit Price: ₱27.39000
Datasheet
In Stock: 22
Direct
Chemi-Con
In Stock: 0
3.3 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C