UWZ1H3R3MCL1GB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 737
Unit Price: ₱27.99000
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 2,894
Unit Price: ₱27.39000
Datasheet
In Stock: 629
In Stock: 22
In Stock: 0
Parametric Equivalent
Chemi-Con
Parametric Equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
3.3 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C