10TPE220ML is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 30,775
Unit Price: ₱138.75000
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 9,822
Unit Price: ₱151.85000
Datasheet
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
In Stock: 700
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 230
Similar
In Stock: 962
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 25mOhm @ 100kHz