2R5TPG220M is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 34
Unit Price: ₱115.53000
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: ₱82.77000
Datasheet
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric) 70mOhm @ 100kHz