6TPE330MIL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: ₱120.89000
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 2,000
Unit Price: ₱139.94000
Datasheet
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 18mOhm @ 100kHz