6TPF330M9L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 1,000
Unit Price: ₱135.18000
Datasheet
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 9mOhm @ 100kHz