3SU11036AA603AA0 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Siemens
In Stock: 0
Unit Price: ₱5,718.59000
Datasheet
Parametric Equivalent
Siemens
In Stock: 0
Unit Price: ₱5,718.59000
Datasheet
LED Panel Indicator White Diffused 110V Spring Terminal
3SU11036AA603AA0
DigiKey Part Number
3473-3SU11036AA603AA0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3SU11036AA603AA0
Description
LED PNL IND WHT DIF 22MM SRW TER
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
3SU11036AA603AA0 Models
Category
Voltage
110V
Manufacturer
Panel Cutout Shape
Round
Series
Panel Cutout Dimensions
0.88" (22.30mm)
Packaging
Box
Lens Size
22.00mm Dia