133L-PRIVACY-SCREEN
DigiKey Part Number
5214-133L-PRIVACY-SCREEN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
133L-PRIVACY-SCREEN
Description
PRIVACY FILTER MONITORS
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Privacy Filter Monitors 13.3" (13.30", 338mm)
Category
Type
Privacy Filter
Manufacturer
StarTech.com
Applications
Monitors
Packaging
Box
Diagonal Screen Size
13.3" (13.30", 338mm)
Part Status
Active
Viewing Area
294.00mm W x 166.00mm H