2STBN15D100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 9,682
Unit Price: ₱110.17000
Datasheet
Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 100 V 12 A 70 W Surface Mount TO-263 (D2PAK)