ST60A2G0I1D7GTO
DigiKey Part Number
497-ST60A2G0I1D7GTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ST60A2G0I1D7GTO
Description
RF_MMWAVE
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
IC RF TxRx Only Non-Standard 60GHz 25-VFBGA
Category
Data Rate (Max)
6.25Gbps
Mfr
Voltage - Supply
1.45V, 1.8V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C