ST60A3H1C1CCEPT3
DigiKey Part Number
497-ST60A3H1C1CCEPT3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ST60A3H1C1CCEPT3
Description
RF_MMWAVE
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
IC RF TxRx Only General ISM > 1GHz 60GHz 23-VFBGA
Category
Serial Interfaces
I2C, UART
Mfr
Voltage - Supply
1.8V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Package / Case
23-VFBGA
Type
TxRx Only
Supplier Device Package
23-VFBGA (2.95x4.07)
RF Family/Standard
General ISM > 1GHz