UU9LFNP-B103 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 308-1379-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | UU9LFNP-B103 |
Description | CMC 10MH 200MA 2LN TH |
Customer Reference | |
Detailed Description | 10 mH @ 1 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 4Ohm |
Datasheet | Datasheet |
Category | Inductance @ Frequency 10 mH @ 1 kHz |
Manufacturer Sumida America Components Inc. | Current Rating (Max) 200mA |
Series | DC Resistance (DCR) (Max) 4Ohm |
Packaging Bulk | Mounting Type Through Hole |
Part Status Active | Size / Dimension 0.650" L x 0.433" W (16.50mm x 11.00mm) |
Filter Type Power Line | Height (Max) 0.650" (16.50mm) |