TG-A2030-10-10-5.0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
t-Global Technology
In Stock: 21,241
Unit Price: ₱15.48000
Datasheet
Thermal Pad White 10.00mm x 10.00mm Square Tacky - Both Sides
TG-A2030-10-10-5.0
DigiKey Part Number
1168-TG-A2030-10-10-5.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A2030-10-10-5.0
Description
THERM PAD 10MMX10MM WHT
Customer Reference
Detailed Description
Category
Thickness
0.197" (5.00mm)
Thermal Conductivity
2.0W/m-K
Shape
Square
Base Product Number
Outline
10.00mm x 10.00mm