TG-A2030-100-100-5.0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
t-Global Technology
In Stock: 104
Unit Price: ₱1,139.79000
Datasheet
Thermal Pad White 100.00mm x 100.00mm Square Tacky - Both Sides
TG-A2030-100-100-5.0
DigiKey Part Number
1168-TG-A2030-100-100-5.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A2030-100-100-5.0
Description
THERM PAD 100MMX100MM WHT
Customer Reference
Detailed Description
Category
Thickness
0.197" (5.00mm)
Thermal Conductivity
2.0W/m-K
Shape
Square
Base Product Number
Outline
100.00mm x 100.00mm