TG-AL373-320-320-0.5-0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
t-Global Technology
In Stock: 3
Unit Price: ₱1,858.56000
Datasheet
Thermal Pad Yellow 320.00mm x 320.00mm Square
TG-AL373-320-320-0.5-0
DigiKey Part Number
1168-TG-AL373-320-320-0.5-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-AL373-320-320-0.5-0
Description
THERM PAD 320X320MM YLW
Customer Reference
Detailed Description
Category
Thickness
0.0197" (0.500mm)
Thermal Conductivity
1.7W/m-K
Shelf Life
24 Months
Shape
Square
Base Product Number
Outline
320.00mm x 320.00mm