CKG45KX7R2A105K290JH is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 4,926
Unit Price: ₱100.04000
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 162
Unit Price: ₱285.24000
Datasheet
Similar
In Stock: 623
In Stock: 1,026
1 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead