CKG45KX7R2A105K290JJ is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 24,141
Unit Price: ₱105.40000
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Unit Price: ₱318.00000
Datasheet
Similar
1 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead