CKG45KX7S1C226M290JJ is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 0
Unit Price: ₱117.91000
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 700
Unit Price: ₱292.39000
Datasheet
Similar
In Stock: 647
22 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7S SMD, J-Lead