CKG45KX7S2A475M290JJ is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 1,018
Unit Price: ₱241.77000
Datasheet
MFR Recommended
TDK
In Stock: 113,015
Unit Price: ₱111.95000
Datasheet
Similar
Similar
In Stock: 171
4.7 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S SMD, J-Lead