RC1206FR-0710KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Unit Price: ₱0.10017
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Unit Price: ₱0.14000
Datasheet
Upgrade
Similar
Similar
Bourns Inc.
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
10 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film