DD78M10000/AA-50 is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: ₱10,914.92000
In Stock: 0
Image for DD78M10000/AA-50 is not available
DD78M10000/AA-50
DigiKey Part Number
4306-DD78M10000/AA-50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DD78M10000/AA-50
Description
DD78M10000/AA-50
Detailed Description
78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Shell Material, Finish
Steel, Clear Chromate Plated Zinc
Contact Finish Thickness
50.0µin (1.27µm)
Current Rating (Amps)
5A
Number of Positions
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C