Image for 135108-R1-11.00 is not available
135108-R1-11.00
DigiKey Part Number
135108-R1-11.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135108-R1-11.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 11"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 11.000" (279.40mm)
Category
2nd Connector
SMA Jack
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Bulk
Length
11.000" (279.40mm)
Cable Type
Hand Formable .085
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms