Image for 135110-R2-12.00 is not available
135110-R2-12.00
DigiKey Part Number
135110-R2-12.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135110-R2-12.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)
Category
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector
SMA Plug
Packaging
Bulk
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms