135110-R2-18.00
DigiKey Part Number
135110-R2-18.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135110-R2-18.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 18.00" (457.20mm)
cms-datasheet
 cms-datasheet
Category
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector
SMA Plug
Packaging
Bulk
Length
18.00" (457.20mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms