175101-R1-18.00
DigiKey Part Number
ACX2115-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-18.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 18.00" (457.20mm)
Length
18.00" (457.20mm)
Cable Type
Hand Formable .085
Overall Impedance
50 Ohms
Additional Resources
Available To Order
QuantityUnit PriceExt Price
25₱3,697.48320₱92,437.08
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 5"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,961.54080
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱4,322.13920
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 8"