175101-R1-24.00
DigiKey Part Number
ACX2114-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-24.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
Hand Formable .085
Overall Impedance
50 Ohms
Additional Resources
Available To Order
QuantityUnit PriceExt Price
25₱4,322.13920₱108,053.48
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 5"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,961.54080
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱3,697.48320
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 8"