05-05-D-0127-A-4-06-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: ₱46.86228
In Stock: 0
Unit Price: ₱39.37267
Datasheet
Molex
Molex
New Product
5 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)
05-05-D-0127-A-4-06-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-05-05-D-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
05-05-D-0127-A-4-06-4-T-HF
Description
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 5 C
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
5 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm) Halogen Free
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)