0008500113-05-S4-D
DigiKey Part Number
0008500113-05-S4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-S4-D
Description
5" PRE-CRIMP A2015 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Socket
Length
5.00" (127.00mm)
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10₱42.40000₱424.00
30₱39.22367₱1,176.71
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱42.40000
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱42.40000
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 SLATE
In-Stock: 146
3" PRE-CRIMP A2015 SLATE
4" PRE-CRIMP A2015 SLATE
6" PRE-CRIMP A2015 SLATE
8" PRE-CRIMP A2015 SLATE