0008500113-12-W4
DigiKey Part Number
0008500113-12-W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-W4
Description
12" PRE-CRIMP A2015 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
White
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 788
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10₱38.70800₱387.08
30₱35.11467₱1,053.44
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 295
Unit Price: ₱38.70800
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱40.37500
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 WHITE
3" PRE-CRIMP A2015 WHITE
4" PRE-CRIMP A2015 WHITE
5" PRE-CRIMP A2015 WHITE
6" PRE-CRIMP A2015 WHITE