0430300001-12-R4-D
DigiKey Part Number
0430300001-12-R4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-R4-D
Description
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 96
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10₱77.89100₱778.91
30₱72.07533₱2,162.26
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱82.23900
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: ₱77.89100
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED