0430300003-12-R2
DigiKey Part Number
0430300003-12-R2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-R2
Description
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Red
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10₱57.70400₱577.04
30₱50.89533₱1,526.86
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: ₱57.70400
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 3780
Unit Price: ₱57.70400
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
In-Stock: 379
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED