BZB84-B5V1,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Unit Price: ₱7.44375
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 965
Unit Price: ₱19.06000
Datasheet
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 18,617
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.1 V 300 mW ±2% TO-236AB