EEH-ZK1V331V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 528
Unit Price: ₱1.71000
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 493
Unit Price: ₱3.12000
Datasheet
KEMET
In Stock: 2,389
Eaton - Electronics Division
In Stock: 475
Nichicon
In Stock: 1,811
Nichicon
In Stock: 28
Chemi-Con
In Stock: 952
Chemi-Con
330 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 4000 Hrs @ 125°C