EEH-ZS1J151V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 474
Unit Price: ₱2.78000
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 19
Unit Price: ₱3.29000
Datasheet
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
150 µF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 15mOhm 4000 Hrs @ 125°C