ERJ-1TYF101U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 10,090
Unit Price: ₱1.16000
Datasheet
Direct
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 0
Unit Price: ₱0.10333
Datasheet
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
100 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film