NRH2410T150MN is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 2,607
Unit Price: ₱8.34000
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Unit Price: ₱9.01277
Datasheet
15 µH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 370 mA 1.224Ohm Max Nonstandard