CKG45KX7S1C226M290JH is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 5,440
Unit Price: ₱126.84000
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 1,653
Unit Price: ₱181.63000
Datasheet
22 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7S SMD, J-Lead