F6N0.25BK25
DigiKey Part Number
1030-F6N0.25BK25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N0.25BK25
Description
SELF WRAP 1/4" X 25' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 25.00' (7.62m) Black
Length
25.00' (7.62m)
Series
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.250" (6.35mm)