CMF654K9900FHEB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Unit Price: ₱46.46567
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 91
Unit Price: ₱423.40000
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 0
4.99 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
CMF654K9900FHEB
DigiKey Part Number
CMF654K9900FHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CMF654K9900FHEB
Description
RES 4.99K OHM 1.5W 1% AXIAL
Manufacturer Standard Lead Time
31 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
CMF654K9900FHEB Models
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
Part Status
Active
Size / Dimension
0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)