IHLP5050EZER1R0M5A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Unit Price: ₱67.37011
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 255
Unit Price: ₱102.43000
Datasheet
1 µH Shielded Molded Inductor 36.64 A 2.14mOhm Max Nonstandard