IHLP5050FDER5R6M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Unit Price: ₱70.36070
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 0
Unit Price: ₱93.49000
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 4
5.6 µH Shielded Molded Inductor 13.5 A 10mOhm Max Nonstandard