175101-R1-10.00
DigiKey Part Number
175101-R1-10.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-10.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 10.000" (254.00mm)
Packaging
Bulk
Length
10.000" (254.00mm)
Cable Type
Hand Formable .085
Overall Impedance
50 Ohms
Color
Gray
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
25₱3,535.31680₱88,382.92
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 5"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,961.54080
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱3,697.48320
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"