175101-R1-12.00
DigiKey Part Number
ACX2123-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-12.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
Hand Formable .085
Overall Impedance
50 Ohms
Additional Resources
Available To Order
QuantityUnit PriceExt Price
25₱3,481.74560₱87,043.64
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 5"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,961.54080
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
In-Stock: 0
Unit Price: ₱3,697.48320
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"