ACOV-SUB-37NB19
DigiKey Part Number
AE11471-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACOV-SUB-37NB19
Description
CONN BACKSHELL 37POS 180DEG WHT
Detailed Description
37 Position Hinged Backshell Connector White 180° Unshielded
EDA/CAD Models
ACOV-SUB-37NB19 Models
Color
White
Compatible D-Sub Size
37pos and HD62pos