3132-22-1-0500-005-1-TS
DigiKey Part Number
CN100L-25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3132-22-1-0500-005-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 22/0.0055" Blue 300V 25.00' (7.62m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.063" (1.60mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.016" (0.41mm)
Packaging
Spool
Length
25.00' (7.62m)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Voltage
300V
Cable Type
Operating Temperature
-30°C ~ 150°C
Additional Resources
In-Stock: 9
Check for Additional Incoming Stock
Spool
QuantityUnit PriceExt Price
1₱449.60000₱449.60
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
In-Stock: 0
Unit Price: ₱432.33000
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
In-Stock: 0
Unit Price: ₱432.33000
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
In-Stock: 8
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
Alternate Length
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'